Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym. Jesiona woj. lubuskie

139000 zł

Opis

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m2 w z domkiem letniskowym, typu holenderka o powierzchni 35 m2 na osiedlu działek rekreacyjnych w miejscowości Jesiona (województwo lubuskie),

Działka otoczona lasami, położona kilkaset metrów od jeziora Rudzińskiego.
Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. Oprócz wspaniałych terenów do biegania, uprawiania nordic walking, kajakowania, wędkowania, grzybobrania, miejsce to jest idealne dla rowerzystów. W zasięgu zaledwie 1km od działki biegnie jedna z najdłuższych i najpiękniejszych ścieżek rowerowych w Polsce (Nowa Sól – Wolsztyn ).

Na działce nasadzono wiele różnorodnych drzew i krzewów z pięknymi rabatami kwiatowymi. Zadbany trawnik oraz wydzielone miejsce na tzw. warzywniak.

Na terenie działki znajduje się zadbany domek holenderski o powierzchni 35m2 z dużym tarasem drewnianym o powierzchni 14m2
Domek składa się z dwóch sypialni, łazienki, toalety, kuchni oraz salonu. Dwa wyjścia na taras, jedno z salonu, drugie z przedpokoju. Domek w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt AGD oraz kominek.
Na działce ponadto znajduje się drewniana altana oraz drewutnia.
Nieruchomość w pełni ogrodzona w drugiej linii zabudowy z pełnym uzbrojeniem ( woda, energia, kanalizacja – szambo betonowe) oraz z własną wewnętrzną drogą dojazdową do posesji.

Oprócz walorów turystyczno- wypoczynkowych, działka charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami utrzymania.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na wybudowanie domu murowanego, całorocznego.

Cena sprzedaży 139 000 zł

Kupujący nie płaci prowizji !

Osoba zainteresowane zapraszamy do niezobowiązującą prezentację.

Pośrednik prowadzący : Jacek Beńko (607 030 141)

  • Numer oferty: 4527
  • Opublikowany: 30 listopada 2020
  • Ostatnia aktualizacja: 25 stycznia 2021
  • Wyświetlenia: 1012