O firmie

J&B Nieruchomości

Agencja Nieruchomości J&B działa na rynku legnickim i ogólnokrajowym od 1999r. Zajmujemy się sprzedażą, kupnem, najmem lokali, domów, działek i obiektów komercyjnych. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego, pośredniczenia w udzielaniu kredytów. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, a naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i rzetelność świadczonych usług.

Nasze biuro nieruchomości korzystając z wiedzy i doświadczenia swoich agentów, współpracy z innymi agencjami nieruchomości oraz znajomości lokalnego ryku jest gwarantem dokonania satysfakcjonującej dla Państwa transakcji. Ściśle współpracujemy z bankami, kancelariami notarialnymi, radcowskimi i adwokackimi. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz firmami budowlanymi.

Kadra Agencji dzięki swojemu doświadczeniu pomoże i doradzi Państwu w trudnych sytuacjach oraz odpowie na Państwa pytania.

WŁAŚCICIEL AGENCJI J&B NIERUCHOMOŚCI POSIADA:

  • Licencję zawodową nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości PFRN nr 998
  • Ubezpieczenie obowiązkowe OC w PZU S.A. Certyfikat Ubezpieczeniowy

JEST CZŁONKIEM:

  • Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
  • Polskiej Federacji Rynku w Obrocie Nieruchomościami.

Siedziba firmy mieści się w Legnicy przy ul. Skarbowej 8 (obok dworca PKS i PKP ).W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Qubus Hotel oraz bank PKO BP.

Skontaktuj się z nami